خبری - گزارشی

همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر ، پرتال شهرداری رشت به آدرس www.rasht.ir  به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رشت این اقدام شهرداری رشت در راستای الکترونیکی نمودن خدمات- تهیه سایتی جامع برای شهرداری رشت جهت بهره مندی کاربران اینترنت – سهولت دستیابی شهروندان به اطلاعات شهری- تحقق شهرداری الکترونیک- توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات و ارائه اطلاعات و خدمات به شهروندان در محيط وب – و ... صورت پذیرفته و به منظور وحدت رویه و ایجاد هماهنگی بین مناطق سه گانه شهرداری رشت ، برای هریک از شهرداریها نیز زیر پرتالی تهیه گردیده است.

دریافت اینترنتی خبرنامه ها- بروشورها و انتشارات روابط عمومی شهرداری رشت جهت آگاهی یافتن شهروندان از خدمات شهرداری- ثبت نام اینترنتی جهت بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری رشت- ارائه خدمات بر خط و الکتروینکی به صورت 24 ساعته در راستای کاهش وقت و هزینه و مراجعه حضوری و همچنین جلوگیری از مسافرتهای درون شهری و مشارکت شهروندان در مدیریت شهری از قسمت های جالب توجه این پرتال می باشد.

از دیگر موارد قابل ذکر می توان به سامانه قوانین و مقررات – ارتباط با سامانه پیام کوتاه شهرداری رشت- راهنمای شهروندی ، مشاهده به هنگام اخبار و مقالات و اطلاعیه های شهرداری در پست الکترونیک اعضاء و سایر مواردی که شهروند را از مراجعه به شهرداری بی نیاز کند ، اشاره نمود.

شایان ذکر است این پرتال الکترونیکی جایگزین سایت اطلاع رسانی شهرداری رشت گردیده است و شهروندان با مراجعه به آدرس www.rasht.ir علاوه بر مشاهده اطلاعات شهری به خدمات الکترونیکی شهرداری رشت نیز دست خواهند یافت.

 

+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم مهر ۱۳۸۸ساعت 15:8  توسط روابط عمومی  |